КВАРТИРА, ЖК «Зарічний»

Квартира з площею у 114м², що розташована в ЖК понад Дніпром.

Команда: Дудкіна Анна, Тишенко Андрій, Воротинцева Інна.

Фото – Долгова Марина

Площа

114 м²

ТЕРМІН РОБОТИ НАД ПРОЄКТОМ

1 місяць

ТЕРМІН РЕАЛІЗАЦІЇ

7 місяців

МЕБЛІ

Вітчизняний виробник, BERKE (Туреччина)

Освітлення

ASFOUR, IDEALLUX, EGLO, AZARDO

ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

плитка-керамограніт DECOVITA, плитка TUBAZIN, інтер’єрна фарба KOLORIT, декоративна штукатурка FEDAL

САНТЕХНІКА

GROHE, Geberit, Devit, KRAUS, A.M.P.M

ПОБУТОВА ТЕХНІКА

BOSCH, ELECTROLUX, Камін Dimplex

Дизайн Проєкт

посилання тут

portfolio image_1_1

ІДЕЯ

Апартаменти розташовані високо понад Дніпром, в одному з найпопулярніших ЖК столиці. Краєвид з вікон просто не може залишити нікого байдужим, тому ми вирішили цим скористатись і додали ще одну зону релаксу на консольному поверсі, де сидячі на дивані можна спостерігати як заходить сонце за обрій і розкидує останні проміння на стіну із фламінго, які завдяки цьому ще більш виразно виглядають. Усі корпусні меблі – кухня, гардеробні, шафи, комоди та дитяча були спроєктовані та виконані за індивідуальним замовленням вітчизняним виробником, всі інші меблі були імпортовані із Туреччини. Представники цієї сім'ї це поєднання декількох східних культур, тому інтер'єр говорить сам про себе, він насичений, активний та має характерні риси. Щоб не перенаситити інтер'єр було обрано спокійний сучасний стиль, але з використанням дорогих та вишуканих матеріалів. З металів була віддана перевага латуні, яка прослідковується не лише у фурнітурі, а й у декоративних матеріалах.

portfolio image_2_1
portfolio image_2_2

ПЕРЕДПОКІЙ

ТЗ яке ми отримали від замовників - «Треба зробити так, щоб коли чужа людина потрапляє у квартиру вона не бачила вітальню і тих хто там є, але ніяких перегородок і дверей!». Тому вітальня і передпокій поділені між собою стіною із вбудованим гардеробом, і створюється ілюзія ніби ти в лабіринті. А вертикальний малюнок витягує висоту стін так що здається що там не 3 метри, а цілих 5, що доповнено дзеркалом на стелі, для ще більш виразного ефекту.

portfolio image_3_1
portfolio image_3_2

КУХНЯ, СТОЛОВА ТА ВІТАЛЬНЯ

Ці три зони були об'єднані в одну, тому вона дійсно велика і простора. В цій зоні дуже добре видно, як можна легко поєднати імпортні меблі та меблі зроблені місцевими майстрами. Всі матеріали дружать і доповнюють один одного, підкреслюючи вишуканість.

portfolio image_4_1
portfolio image_5_1
portfolio image_5_2

ДИТЯЧА КІМНАТА

Це була одна з найскладніших зон, оскільки там мало бути все і зона відпочинку, і зона навчання, і зона для зберігання речей. Головним побажанням було те що кімната мала бути з двома входами, один загальний з коридору, інший з кімнати батьків, тому планування було розроблено так, що при повністю відкритій розсувній системі 2 кімнати ставали однією великою кімнатою, не порушуючи ергономіку кожної з них окремо.

portfolio image_6_1
portfolio image_6_2
portfolio image_7_1
portfolio image_7_2
portfolio image_8_1
portfolio image_8_2