КВАРТИРА, ЖК Львівськй квартал

Однокімнатна квартира з площею у 46м², з американською душею.

Команда: Дудкіна Анна, Воротинцева Інна.

Фото – Дудкіна Анна

ПЛОЩА

46м²

ТЕРМІН РОБОТИ НАД ПРОЄКТОМ

1 місяць

ТЕРМІН РЕАЛІЗАЦІЇ

3 місяці

МЕБЛІ

Вітчизняний виробник, Сalligaris (Італія), Blest, Blanche

Освітлення

EGLO, AZARDO

ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

плитка-керамограніт MARAZZI, інтер’єрна фарба від американського бренду Benjamin Moore

САНТЕХНІКА

Tres, Geberit, Devit, Franke

ПОБУТОВА ТЕХНІКА

BOSCH, ELECTROLUX

portfolio image_1_1

ІДЕЯ

Коли ти з замовником починаєш говорити однією мовою з першої хвилини, тут так і сталось. На першій зустрічі з замовниками була затверджена підлога – паркет англійська ялинка і колір для стін – колір 2018 року від Benjamin Moore. Робота над розробкою проєктом йшла паралельно з демонтажем і інженерією. Клієнти дуже поспішали, тому не було часу на роздуми. Розпис на стіні у ванній кімнаті народився на другій зустрічі, художників готували вже з того моменту. Тому коли були пофарбовані стіни дівчата вже тримали пензлики на по готові. Замовниця дуже орієнтується в асортименті імпортних брендів і знає чого хоче, з такими завжди легко) Але відати шану їй за те, що дизайнера вона також вміє слухати. Ми швидко погодили всі меблі й матеріали.

portfolio image_2_1
portfolio image_2_2

Квартира застелена одним полотном — пакетною дошкою, чим візуально збільшує всю площу, а світлі стіни стали чудовим фоном для смарагдового дивану та паспарту з фотографіями Нью-Йорку, виконаних дочкою замовниці.

portfolio image_3_1
portfolio image_3_2

В ЖК Львівський квартал всі квартири мають свою незалежну систему опалення – газові колонки, тому великої уваги було приділено конструктиву кухні. Вона зручна, функціональна та приховує те, що могло зіпсувати дизайн інтер’єру.

portfolio image_4_1
portfolio image_4_2

На кухні також було цікаве і сміливе поєднання матеріалів – класичний паркет і бетонні плити з грубими шайбами, якими їх було закріплено на стіну та робочу поверхню. Була продумана спеціальна обробка матеріалу, щоб поліпшити його експлуатаційні властивості.

А у спальні є маленька таємниця – гардеробна кімната за шторою, вона маленька, але на всі сто відсотків себе відпрацьовує.дпрацьовує.